SPONZOŘI

Sponzoři jsou ti, bez kterých by byla naše cesta mnohem těžší.

 Beatrice Tate je střední škola pro děti s komplexními vadami, kde Natalie vyučuje. Její zaměstnavatel nám ukázal velkou podporu, když souhlasil s volnem na jeden trimestr. Kdyby ne, byla by Natalie v zaří bez práce.

 Hannah je česká firma vyrábějící vybavení pro outdoorové aktivity. Tato firma nás podporuje oblečením na pevninu a stanem a spacáky.

Raab Paddles je česká firma vyrábějící pádla, která nám vyšla vstříc a nabídla nám dvě sea kajaková pádla.

OverBoard vyrábí parádní nepromokavé vaky and obaly různých tvarů a velikostí. Jejich výrobky jsou navrženy tak, aby věci zůstaly v suchu a chráněné před pískem, špínou a prachem.  Nás podpořili svými nejlepšími výrobky, aby náš život v lodích a na plážích byl co nejjednodušší.

Tiderace věnuje mnoho úsilí designu svých kajaků a klade velký důraz na každý detail při jejich výrobě. Proto jsme si jejich lodě vybrali na naši expedici. Jsme velmi rádi, že i oni se rozhodli nás podpořit.

Ali a Nick Pearsonovi  jsou naši přátelé, kteří nám nejen  nabídli svou půdu k nastěhování našich věcí, ale hlavně myslei za nás. Jednou se u nás doma oběvila kniha: Reeds Almanac 2012. Díky.

Z Alastaira se vyklubal další velký pomocník při našich přípravách. Alastair nám půjčil své auto, abychom si mohli vyzvednout lode. Pomohl nám při stěhování, ale hlavně, je pořád připraven nám pomocnou ruku podat.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s