Naše cesta se pomalu ale jistě blíží ke konci. Plánujeme do plout do Londýna na Shadwell v úterý 31.07.2012. Ten den to budou přesně čtyři měsíce od našeho vyplutí, a to si myslíme, že stačilo.

Současně bych chtěla připomenout jeden důvod pro naší cestu. Kromě obeplutí ostrova a psaní blogu jsme chtěli tímto způsobem upozornit a vybrat peníze na dvě neziskové organizace.
Jednou je Shadwell Basin, který organizuje mimoškolní a volnočasobé aktivity se zaměřením na outdoorové sporty pro děti žijící ve velkém městě, ze kterého se mnohé nikam nedostanou.
Druhou je syn našich známých, který se narodil s poškozením mozku, mozkovou obrnou a slepotou. Joshuovi jsou skoro tři roky, ale vývojově je na úrovni malého miminka. Joshua chodí na terapie do Bobath centra, kde se postupně učí dovedností které se u jiných dětí rozvinou přirozeně.

Klára s Ottou, kteří nám připoměli se o tuto informaci podělit, nám už přispěli. Pomůžete i vy? Stačí jen kliknout na tlačítko „donate“ a postupovat podle instrukcí (bohužel v angličtině). Stačí jen troška, každá pomůže. Rozhodně ale nechte vzkaz, ten potěší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s