OD HARRYHO K HARRYMU A DÁLE

20120416-213906.jpg

Včera jsme vyrazili z Bournemouthu směrem na Old Harry’s Rock. Přejezd nebyl nijak komplikovaný a dokonce došlo i na setkání s rychlou ferry.
Old Harry’s Rock je moje oblíbené místo na výlet. Bílé útesy jsou protkány otvory, kterými se dá projíždět. Normálně tu strávím hromadu času vozením se na vlnách. Včera ale ne, Michal mi to nedovolil, prý že není dost vody, on to ale tady moc rád nemá. Na vrcholcích útesů jsme viděli Marka Rainsleyho, který nás už vyhlížet a fotil.
Přistáli jsme v Ballard´s Bay, postavili stan, převlékli se a mezitím došel Mark. Mark Rainsley stojí za Surf & Sea sekcí anglického blogu ukriverguidebook a také má svůj blog Savage Shores, na obou nám dal prostor s fotkami a informacemi o naší cestě.
Pozval nás k nim do Corfe Castlu do hospůdky. Byl z toho fajn večer s ním a jeho ženou a navíc teď bereme na výlet jejich náhradní kolíky od stanu.
Plán na dnešek byl jednoduchý. Podařilo se nám odjet brzo, už v 9.30, abychom stihli poslední část proudu a mohli objet St Alban’s Head. Poté jsme se chtěli naobědvat v Kimmeridge Bay, projet a pokochat se Jurassic pobřežím a dojet až k Portlandu. To vyšlo, ale u výběžku jsme potkali mraky plachetnic, z nichž některé se nás snažily přejet. Jen co pominulo nebezpečí plachetnic, začalo foukat. Objet St Alban’s Head začal být opravdu problém. Tak tak jsme dojeli do Kimmeridge Bay, kde jsme museli přehodnotit plány. Přece jen dlouhé pádlovací dny, každodenní balení a vybalování lodí a jejich nošení, to vše vyžaduje mnoho energie. A my ji pomalu ztrácíme, ale současně snad nabíráme výdrž.
V Kimmeridge jsme skončili totálně vymrzlí, takže místo dalšího pádlování jsme se vydali dát si kafe. Jen doufáme, že se počasí nezmění úplně a my neztratíme příliš mnoho  pádlovacích dnů.

20120416-213925.jpg

20120416-214006.jpg

20120416-214055.jpg

One response

  1. Ahoj,moc díky za odpověď:-) Koukala jsem i na Facebooku na fotky,super,ono to vypadá téměř idylicky,ale máte můj velký obdiv,jak makáte a jedete,myslíme na vás a těším se,že za dlouhých večerů budete vyprávět a vzpomínat a k tomu si dáme něco dobrého:-) Držte se a bojujte! A fakt moc díky,že píšete ty blogy nebo Naty,že píše pa pa

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s